دعوت دفتر خدمات جهانی از دفتر خدمات عمومی الکلی های گمنام ایران-کرج برای معرفی سخنران در همایش۲۰۲۰دیترویت-آمریکا

طی نامه ای که از دفتر خدمات جهانی الکلی های گمنام  به دفتر خدماتی الکلی های گمنام ایران-کرج ارسال شده است،از شورای ایران جهت معرفی سخنران برای شرکت در همایش جهانی ۲۰۲۰ دیترویت دعوت به عمل آمد.متن کامل ترجمه نامه به شرح ذیل می باشد.

نمایندگان عزیز نواحی و هیأت معتمدین،مهیا می شویم برای همایش بین المللی ۲۰۲۰ دیترویت،که از دوم تا پنجم جولای برگزار می شود.

در این راستا از شما درخواست می کنیم که پیشنهاد های خود را جهت معرفی سخنران ناحیه یا منطقه ی خود(که عضوAAباشند) جهت صدها جلسه ای که در این همایش برگزار می شود ارسال نمایید.در این مرحله فقط درخواست معرفی اعضایی که به زبان انگلیسی تسلط دارند را داریم.فرصت های دیگری برای مشارکت اعضای غیر انگلیسی زبان AA در آینده فراهم خواهد بود. بسیار سپاسگزار خواهیم شد که فرم پیوست را تکمیل و حداقل چهار نفر را تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۰ به ما معرفی نمایید.

همچنین می توانید اعضای پیشنهادی شورای خود را به آدرس :۲۰۲۰ic@aa.org ایمیل نمایید.موضوع جلسات در رابطه با هر سه میراث الکلی های گمنام به شرح زیر است:

“جشن گرفتن هشیاری”

“هشیار و پا به سن گذاشته”

“لذت زندگی”

“سپردن”

“گمنامی اساس روحانی ما”

“جوان،هشیار و مسئولیت پذیر”

“کارکردن با جمعیت های دور افتاده”

“هدف اصلی ما”

“وحدت – من مسئول هستم”

“خدمت،همان قدردانی عملی است”

“حاضرم هر کاری انجام دهم،به هر میزان”

با توجه به هدف اصلی AA تمنا داریم اعضایی را معرفی کنید که قادر باشند در برابر جمعیت زیاد،صحبت کنند و هنگامی که در خصوص یکی از موضوعات منتخب ذکر شده سخنرانی می نمایند بر بهبودی در انجمن AA متمرکز باشند.تمامی جلسات همایش،جلسه ی باز می باشند و ما خیل عظیمی از تماشاگران و بازدیدکنندگان را خواهیم داشت،بنابراین بسیار مهم است که سخنرانان در راستای پیام AA مشارکت نماینند.این فرصت فوق العاده ای است برای سخنران AA که از طریق این خدمت،همایش را بطور ویژه حمایت نمایند.بخاطر داشته باشید که سخنرانان فقط از میان کسانی که برای همایش ثبت نام کرده اند و یا درصدد ثبت نام می باشند خواهند بود.ما مخارج شرکت کنندگان را پرداخت نمی کنیم. در ضمن اولویت را با کسانی قرار می دهیم که در همایشهای قبلی به عنوان سخنران صحبت نکرده باشند.

سپاس فراوان برای کمک تان به ما، جهت برگزاری هشتادو پنجمین جشن سالگرد AA

با احترام

جولیو.ای

مسئول هماهنگ کننده ی همایش جهانی ۲۰۲۰

لازم به توضیح است که در جلسه ی شورای الکلی های گمنام ایران که در تهران پارک بنفشه سرای محله ی مشیریه در تاریخ سوم آبان ۱۳۹۸ برگزار شد دوستمان علیرضا.گ طبق رأی وجدان گروه انتخاب  و به عنوان سخنران از طرف شورای الکلی های گمنام ایران-تهران به هشتاد و پنجمین همایش جهانی ۲۰۲۰ دیترویت آمریکا معرفی شد.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *