هفدهمین سالگرد گروه بنفشه – تهران

به لطف یاری خداوند

هفدهمین سالگرد تاسیس گروه الکلی های گمنام بنفشه،در روز سه شنبه،،تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸،،ساعت ۱۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰ برگزار می شود.

آدرس: محل برگزاری جلسات صبح و عصر این گروه واقع در انتهای امام علی جنوب،شهرک مشیریه،خیابان سازمان آب،پارک بنفشه،داخل سرای محله

بنابر رای وجدان گروه شرکت همه ی اعضای الکلی های گمنام  (خانم ها و آقایان الکلی) آزاد می باشد.

دعوت دفتر خدمات جهانی از دفتر خدمات عمومی الکلی های گمنام ایران-کرج برای معرفی سخنران در همایش۲۰۲۰دیترویت-آمریکا

طی نامه ای که از دفتر خدمات جهانی الکلی های گمنام  به دفتر خدماتی الکلی های گمنام ایران-کرج ارسال شده است،از شورای ایران جهت معرفی سخنران برای شرکت در همایش جهانی ۲۰۲۰ دیترویت دعوت به عمل آمد.متن کامل ترجمه نامه به شرح ذیل می باشد.

نمایندگان عزیز نواحی و هیأت معتمدین،مهیا می شویم برای همایش بین المللی ۲۰۲۰ دیترویت،که از دوم تا پنجم جولای برگزار می شود.

در این راستا از شما درخواست می کنیم که پیشنهاد های خود را جهت معرفی سخنران ناحیه یا منطقه ی خود(که عضوAAباشند) جهت صدها جلسه ای که در این همایش برگزار می شود ارسال نمایید.در این مرحله فقط درخواست معرفی اعضایی که به زبان انگلیسی تسلط دارند را داریم.فرصت های دیگری برای مشارکت اعضای غیر انگلیسی زبان AA در آینده فراهم خواهد بود. بسیار سپاسگزار خواهیم شد که فرم پیوست را تکمیل و حداقل چهار نفر را تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۰ به ما معرفی نمایید.

همچنین می توانید اعضای پیشنهادی شورای خود را به آدرس :۲۰۲۰[email protected] ایمیل نمایید.موضوع جلسات در رابطه با هر سه میراث الکلی های گمنام به شرح زیر است:

“جشن گرفتن هشیاری”

“هشیار و پا به سن گذاشته”

“لذت زندگی”

“سپردن”

“گمنامی اساس روحانی ما”

“جوان،هشیار و مسئولیت پذیر”

“کارکردن با جمعیت های دور افتاده”

“هدف اصلی ما”

“وحدت – من مسئول هستم”

“خدمت،همان قدردانی عملی است”

“حاضرم هر کاری انجام دهم،به هر میزان”

با توجه به هدف اصلی AA تمنا داریم اعضایی را معرفی کنید که قادر باشند در برابر جمعیت زیاد،صحبت کنند و هنگامی که در خصوص یکی از موضوعات منتخب ذکر شده سخنرانی می نمایند بر بهبودی در انجمن AA متمرکز باشند.تمامی جلسات همایش،جلسه ی باز می باشند و ما خیل عظیمی از تماشاگران و بازدیدکنندگان را خواهیم داشت،بنابراین بسیار مهم است که سخنرانان در راستای پیام AA مشارکت نماینند.این فرصت فوق العاده ای است برای سخنران AA که از طریق این خدمت،همایش را بطور ویژه حمایت نمایند.بخاطر داشته باشید که سخنرانان فقط از میان کسانی که برای همایش ثبت نام کرده اند و یا درصدد ثبت نام می باشند خواهند بود.ما مخارج شرکت کنندگان را پرداخت نمی کنیم. در ضمن اولویت را با کسانی قرار می دهیم که در همایشهای قبلی به عنوان سخنران صحبت نکرده باشند.

سپاس فراوان برای کمک تان به ما، جهت برگزاری هشتادو پنجمین جشن سالگرد AA

با احترام

جولیو.ای

مسئول هماهنگ کننده ی همایش جهانی ۲۰۲۰

لازم به توضیح است که در جلسه ی شورای الکلی های گمنام ایران که در تهران پارک بنفشه سرای محله ی مشیریه در تاریخ سوم آبان ۱۳۹۸ برگزار شد دوستمان علیرضا.گ طبق رأی وجدان گروه انتخاب  و به عنوان سخنران از طرف شورای الکلی های گمنام ایران-تهران به هشتاد و پنجمین همایش جهانی ۲۰۲۰ دیترویت آمریکا معرفی شد.

جشن یک سالگی ی گروه دارآباد،تهران

به اطلاع تمامی اعضا و خانواده های محترم آنها می رساند که جشن تولد یک سالگی گروه دارآباد تهران به صورت جلسه باز برگزار میگردد.

ضمن دعوت از همدردان عزیز و خانواده های محترمشان جهت شرکت در جشن یک سالگی وجلسه باز گروه دارآباد خواهشمند است اطلاع رسانی فرمایید.

زمان: سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۹ (نهم مهر ماه)از ساعت ۲۱ الی ۲۳ (۹تا۱۱شب)
مکان :انتهای اتوبان صیاد شیرازی شمال،تقاطع اتوبان ارتش،بلوار اوشان،به سمت دارآباد،پارک ساحلی دارآباد،نمازخانه ی پارک

برگزاری کارگاه برای بانوان،ناحیه۱۴ نجف آباد

با سلام به اطلاع اعضای محترم انجمن الکلی های گمنام میرساند

کارگاه بانوان با موضوع اتحاد در روز چهارشنبه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۶

ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰

به آدرس: اصفهان، نجف آباد، بلوار آیت الله ایزدی، روبروی پمپ بنزین انتشاری، کوچه‌ی مهدیه، مسجد مهدیه برگزار می گردد.

از بانوان درخواست می گردد ضمن اطلاع رسانی حمایت نمایند

با تشکر کمیته کارگاه های شورای ایران

 

برگزاری کارگاه با موضوع H&I در ناحیه ۱۳ زنجان

با سلام به اطلاع اعضإ انجمن الکلی های گمنام ایران می رساند که کارگاهی با موضوع اچ اند آی(h&i) در ناحیه ۱۳ زنجان در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۵/۱۱  ساعت ۱۶ الی ۱۸به آدرس: زنجان،خیابان دباغها مسجد میرزا احمد،کتابخانه مسجد،برگزار می گردد. شماره تماس ۰۹۱۹۲۰۲۶۸۷۱

 

 

باتشکر کمیته کارگاه های انجمن الکلی های ایران

نقشه ی کشورهای عضو ساختار آسیاواقیانوسیه وحضور رابط ایران در جلسه تیرماه ۱۳۹۸ این ساختار

نقشه کشورها و منطقه های عضو  در ساختار وسیع آسیا و اقیانوسیه موسوم به AOSM که رابط ایران دوستمان علی. ح به نماینگی از ایران در تاریخ بیستم تا بیست و سوم تیر ماه ۱۳۹۸ در این اجلاس شرکت خواهد کرد.

برگزاری کارگاه با موضوع گزارش نویسی و نحوه خدمت خدمتگزاران ،، در ناحیه۳تهران

به اطلاع تمامی اعضای محترم انجمن الکلی های گمنام ایران می رساند که کارگاهی،با موضوع گزارش نویسی و نحوه خدمت خدمتگزاران روز جمعه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۱  به آدرس:تهران،محله مشیریه،پارک بنفشه،سرای محله پارک بنفشه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ برگزار می گردد. از همه ی  اعضای محترم در خواست می گردد لطفا حمایت و اطلاع رسانی نمایند.

با تشکر کمیته کارگاه های انجمن الکلی های ایران